Про наш підхід до здоров'я
Центр інтегративної медицини i-MED заснований на принципах комплексного підходу до здоров'я людини. Організм розглядається як єдина та цілісна система, без розподілу на окремі органи. Адже тільки таким чином можна дослідити причинно-наслідковий зв'язок дисбалансів, що в свою чергу призводять до певних захворювань.

Головна перевага центру i-MED – професійний інтегративний підхід наших лікарів.

Метод інформаційно-хвильової терапії, який ми використовуємо, вдало поєднав досягнення сучасних технологій та знання холістичної медицини, які використовують наші лікарі.

Первинний прийом триває 2-3 години та дає пацієнту достатнє розуміння стану всіх систем та органів. Лікарі за допомогою інформаційно-хвильового дослідження виявляють функціональні порушення та причинно-наслідкові зв'язки, що призвели до проблем зі здоров'ям. Високий рівень професіоналізму наших лікарів дозволяє виявити деякі (не всі) захворювання ще до появи клінічних проявів - це дає можливість своєчасно вжити заходів.

Лікарі нашого центру завжди готові прийти на допомогу, відповісти на всі питання, розвіяти страхи, побоювання і міфи, що стосуються дисбалансів в роботі організму людини, методів діагностики та лікування.

Переваги центру i-MED
Розглядаємо організм як цілісну систему
Вивчаємо та досліджуємо причини, а не симптоми
Дружні до рослинного харчування - vegan friendly
Професійні та етичні лікарі
Медицина без відходів
Екологічні та неінвазивні методи відновлення здоров'я
 • Як проходить лікування у центрі i-MED?
  • Підготовка: за день до прийому пацієнту необхідно виключити жирну та гостру їжу, фаст фуд, газовані та алкогольні напої. За можливості не приймати препарати та вітаміни, за виключенням тих, прийом яких не можна пропускати за станом здоров'я. У день прийому утриматися від кави. Прикраси залишайте вдома, а одяг бажано має бути з натуральних тканин.
  • Знайомство: після заповнення невеликої анкети у центрі, ви почнете спілкування з лікарем, розповісте на що слід звернути увагу в першу чергу та які є питання до лікаря стосовно вашого здоров'я.
  • Дослідження базується на принципах квантової фізики та біології. Простіше кажучи, наше тіло випромінює, пропускає та приймає різноманітні частоти. Деякі частоти впливають на наш організм згубно, а деякі позитивно. На сьгодні один з методів, з яким працюють наші лікарі, зчитує інформаційно-хвильовий портрет організму та реєструє сигнал, який випромінюють наші клітини, органи, системи органів і т.д.
  • Дослідження організму: ви будете тримати високочутливий датчик в руці, який зчитує та реєструє сигнал і частоти вашого організму на клітинному рівні. Це безболіcно, безпечно, комфортно та неінвазивно.
  • Історія вашого здоров'я: протягом трьох годин ви будете спілкуватися з лікарем стосовно ваших питань щодо роботи органів і стану організму. Адже саме лікар, а не програмно-апаратний комплекс, є головним у процесі успішного проведення дослідження. Ваша довіра, чесність та відвертість допоможе максимально точно встановити причини дисбалансів. Ви отримаєте індивідуальні рекомендації щодо режиму харчування, способу життя, мислення та натуропатичний план дій.
Що інтегративного в наших методиках?
Ми використовуємо комплексний метод лікування. Для кожного пацієнта підбираємо свій індивідуальний шлях до здоров'я і гарного самопочуття
 • Розглядаємо весь організм як систему
  Лікарі нашого медичного центру завжди використовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, гармонійно комбінуючи інтегративні методи лікування і діагностики.
  Наша технологія надає можливість дослідити функціональні порушення в організмі у даний момент часу, аналізуючи його не лише на рівні органів, а і на рівні клітин, що дає можливість проаналізувати істинні причини дисбалансів в організмі, а також призначити індивідуальні рекомендації.
 • Виявляємо причину захворювання і впливаємо на неї
  Консультація кожного нашого фахівця включає комплексний аналіз стану здоров'я на момент дослідження, і якщо є конкретні захворювання - лікар визначає причини виникнення, а не констатує симптоми.
  На консультації пацієнт отримує чіткі та індивідуально підібрані рекомендації по корекції способу життя, харчування, психоемоційного стану, рухової і фізичної активності.
  Також за необхідності рекомендуються різні програми з очищення і відновленню організму.
 • Використовуємо тільки безпечні неінвазивні методи терапії
  В основі нашої роботи з пацієнтом - сучасна, неінвазивна, екологічна медична технологія, грунтована на принципі інформаційного обміну між клітинами організму і зовнішнім середовищем.
  Консультація та терапія здійснюється за допомогою інформаційно-хвильового методу на медичному програмно-апаратному комплексі. Програма є розробкою вітчизняних учених, сертифікована у 3 країнах світу. Заєстровано в МОЗ України.
Для запису на прийом, будь ласка,
дзвоніть за телефоном 063 508 4545
або заповніть форму онлайн
Наші проекти
i-MED shop
Магазин перевірених сапліментів та еко-товарів
Гербаліст
Органік їжа та ком'юніті, яке свідомо споживає та розумно розподіляє