Чи треба готуватися до первинного прийому?
Так, після запису на первинний прийом адміністратор надішле Вам рекомендації, яких слід дотриматися перед першим візитом до лікаря.
Як проходить первинний прийом (інформаційно-хвильове дослідження)?
Одразу Вас заспокоїмо: абсолютно безболісно та неінвазивно! :)
Перед прийомом Вам необхідно заповнити анкету. Після цього Ви познайомитесь з лікарем. Розкажіть лікарю про симптоми та запити щодо здоров'я. Високочутливий датчик, який Ви будете тримати у руці, зчитає сигнали тіла та систем організму. Протягом трьох годин Ви будете спілкуватися з лікарем щодо здоров'я, отримаєте відповіді на свої питання, лікар запропонує методи покращення самопочуття та подальший план дій.
Я не знаю, якого лікаря обрати. Чи можете Ви порекомендувати?
Зверніться до наших адміністраторів: вони поставлять декілька питань щодо основних запитів до лікаря, типу харчування, загального стану здоров'я. Та враховуючи ваші індивідуальні потреби - порекомендують лікаря саме під Ваш запит.
Чи можна на прийом під час менструації?
На прийом до лікаря на інформаційно-хвильове дослідження, корекцію-консультацію, косметолога - можна. Але не рекомендуємо під час менструації на прийом до масажиста, остеопата та спеціаліста з вісцерального масажу.
Чи є у вас онлайн консультації?
Онлайн приймає психотерапевт, лікар-дієтолог, нутриціолог.
Чи можна на первинне інформаційно-хвильове дослідження під час вагітності?
На жаль, ні. Програмно-апаратний комплекс абсолютно безпечний для мами та дитини, але у випадку вагітності - некоректно досліджує стан вагітної. Лише у випадку, якщо Ви раніше були на первинному прийомі та погодили зі своїм лікарем візит під час вагітності.