Консультація дієтолога, нутриціолога у центрі i-MED.
У центрі i-MED приймать кваліфіковані дієтологи та нутриціологи, які допоможуть налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, відновити баланс нутрієнтів, допомогти перейти на дійсно правильне та чисте харчування. Ми певні - їжа справді може бути ліками. Особливо якщо це саме та їжа, яку потребує ваш організм. На жаль, часто люди не звикли прислухатися до себе та до своїх відчуттів після прийомів їжі, дієтолог допоможе налагодити свої відносини з організмом.
 • Відновлення стану організму при дефіциті нутрієнтів
  Досить самостійно купувати неперевірені та сумнівні вітаміни. "Пити щось для чогось" перетворюється у тренд, який може сильно нашкодити організму, адже не всі сапліменти потрібні саме вам. Ми виявляємо багато неякісних товарів, які у кращому випадку просто недоцільні, а у поганому - дуже шкідливі. Зверніться до нашого лікаря дієтолога-нутриціолога, щоб отримати персональні рекомендації щодо вживання сапліментів для лікування чи профілактики.
 • Перехід на інший тип харчування. Супровід в переході на вегетаріанство і веганство
  Ми знаємо на власному досвіді, як важко самостійно та без професійної підтримки змінювати своє харчування. Тож ми врахували усі моменти та підготували наших дієтологів до різних запитів від пацієнтів. Ви можете отримати безпечну програму переходу на правильне, чисте, вегетаріанське та веганське харчування, отримати мотивацію та підтримку. Досягайте своєї мети без шкоди для здоров'я та стресів.
 • Зниження або набір ваги
  Це про збалансоване харчування, схуднення, утримання та набір ваги без шкоди для організму. Лікар проведе повну консультацію, корекцію раціону харчування і знайде найбільш безпечний шлях для покращення вашого стану.
 • Корекція харчування при різних захворюваннях
  Деякі стани потребують змін у раціоні харчування, корекції звичок способу життя. Наприклад: інсулінорезистентність, захворювання щитоподібної залози (гіпертиреоз, гіпотиреоз, АІТ), цукровий діабет, жовчнокам'яна та сечокам'яна хвороби тощо. Складання індивідуальних аутоімунних протоколів.
У центрі i-MED веде прийом:
 • Ярослава Ємець
  Інтегративний дієтолог-нутриціолог
  Ярослава спеціалізується на оцінці способу життя, харчування, стану здоров'я вцілому. Нормалізує харчування при різних розладах. Допомагає набрати або знизити вагу. Складає індивідуальні плани харчування, допомагає при переході на рослинний раціон. Член асоціації Нутріціологів України. Здобувала освіту у КНУ ім. Тараса Шевченка, Львівському медичному ім. Данила Галицького.
Для запису на прийом, будь ласка,
дзвоніть за телефоном 063 508 4545
або заповніть форму онлайн