Дитячий інтегративний лікар у центрі i-MED
У медичному центрі i-MED веде прийоми інтегративний педіатр з холістичним підходом, яка здійснює лікування та профілактику різних захворювань дітей від 0 до 18 років.

Інтегративний дитячий лікар звертає увагу не лише на симптоми, а і на фактори харчування та стилю життя батьків, що також має вплив на здоров'я дитини.
Відмінність звичайного педіатра від інтегративного педіатра у центрі i-MED - цілісний підхід.
Організм розглядається як єдині взаємопов'язані системи, а профілактика захворювань займає таке ж важливе місце, як і лікування вже існуючих дисбалансів. Приділяється увага природним методам зміцнення імунітету. Також можливе покращення станів при вроджених хворобах та патологіях. Лікар з турботою про дитячий організм призначає натуропатичне лікування, яке буде більш екологічним для організму.
Vegan friendly pediatrician: Катерина приймає діток веганів та вегетаріанців. Ви не будете засуджені за вибір раціону харчування для своєї дитини. Навпаки - отримаєте персоніфіковані рекомендації, які саме рослинні продукти слід збільшити або зменшити у раціоні, чи наявні дефіцити та як їх уникнути у майбутньому.
Рекомендуємо з метою профілактики відвідувати інтегративного педіатра 1 раз у рік дітям від 3-х років та 1 раз на 6 місяців при наявності хронічних дисбалансів (додатково - планові огляди перед дитячим садочком та школою).
Тривалість первииного прийому до 2,5 годин.
  • Катерина Костюченко
    Дитячний лікар, сімейний лікар
    Катерина навчалась в медичному університеті імені Богомольця, в Міжнародній академії класичної гомеопатії Джорджа Вітулкаса у Греції, вивчала системні розстановки за Хелінгером і більше 12 років Катерина вела прийоми як сімейний лікар і лікар терапевт.

    Як мати трьох дітей, Катерина знає багато дієвих способів замотивувати і заохотити дітей, мінімізувати їхній контакт з гаджетами і виростити здорових впевнених у собі маленьких особистостей.


Для запису на прийом, будь ласка,
дзвоніть за телефоном 063 508 4545
або заповніть форму онлайн