i-MED SHOP
Екологічна і веганська продукція, яку рекомендують спеціалісти медичного центру i-MED з метою очищення, відновлення та профілактики організму.

https://www.instagram.com/imed.shop

Ми не черговий магазин та не створюємо новий попит, а лише ділимося кращими нашими знахідками для поліпшення здоров'я.
Ми рекомендуємо тільки еко продукцію та за розумне споживання.

Не співпрацюємо з мережевим маркетингом.

Ключова цінність для нас - іжа як ліки, а БАДи тільки тимчасове призначення. Все в міру і за призначенням спеціаліста.

У нас тільки перевірена продукція і тільки те, що ми спробували і протестували на собі.

Відправляємо Новою Поштою.
Що можна придбати у i-MED SHOP?
натуропатичні засоби
антипаразитарні трави
натуральні олії
детоксикуючі засоби, сорбенти
гідролати
трав'яні мікси
справжній веганський шоколад
корисні смаколики
вітаміни та вітамінні комплекси
дієтичні добавки
сіль та магній для ванн
екологічні засоби гігієни
Новинка в i-MED SHOP!
Друзі, хочемо презентувати Вам новинку -
наші трав'яні композиції.
Будь ласка, замовляйте на нашій сторінці у інстаграм:
https://www.instagram.com/imed.shop
Трав'яний мікс №1
Сприяє підвищенню імунітету, підсилює захисні властивості, сприяє припиненню зараження вірусами нових клітин. Застосовувати при застудах, гострих та хронічних вірусних процесах, інфекціях, грибкових ураженнях. Гальмує подальший розвиток інфекційного процесу.
Трав'яний мікс №2
Сприяє нормалізації кровообігу, поліпшенню кровопостачання, покращує еластичність судин та метаболізм в клітинах стінок судин. Сприяє розчиненню сольових відкладень в організмі. Застосовується при гіпертонічній хворобі, атеросклерозі, ішемічній хворобі серця, остеохондрозі.
Трав'яний мікс №3
Стимулює відновлювальні процеси в усьому організмі, прискорює загоєння ран, трофічних виразок, зрощення кісток, ліквідує стан хронічної утоми.
Застосовувати при інтоксикаціях, фіброзах та цирозах, при інших довготривалих хронічних патологічних процесах.
Трав'яний мікс №4
Сприяє зменшенню активності аутоімунних процесів і алергічних проявів. Дозволяє підвищити ефективність лікування всіх захворювань аутоімунного характеру: аутоімунний тиреоїдит, склеродермія, розсіяний склероз, системна червоний вовчак, васкуліти, міастенія, інсулінозалежний діабет, гломерулонефрит, хронічні гепатити та ін.
Трав'яний мікс №5
Застосовується при: гепатитах, гепатозах, холециститах, холангітах, панкреатитах, дискінезії жовчних шляхів, цирозі печінки, гострих і хронічних отруєннях, гастродуоденітах, ферментопатії, порушеннях обміну речовин, хіміо- і променевої терапії, виведенні з організму нітратів, радіонуклідів, важких металів.
Трав'яний мікс №6
Застосовується для: нормалізації менструального циклу, зменшення і позбавлення явища ПМС. Для профілактики поліпозів та залозисто-кістозної гіперплазії ендометрію, попередження виникнення пухлинного процесу, зменшення прояви патологічного клімаксу та полегшує процес його перебігу.
Трав'яний мікс №7
Застосовується при: вегето-судинній дистонії, різних ендокринних порушеннях, метеозалежності, дисциркуляторній енцефалопатії, головних болях, неврозоподібних і депресивних станах. Нормалізує вироблення тропних гормонів гіпоталамуса і гіпофіза. Має виражений антидепресивний ефект.
Трав'яний мікс №8
Для нормалізації сну, заспокоєння психо-емоційного стану. Застосовується при: дратівливості, неврастенії, безсонні, неврозоподібних станах, сильних психоемоційних навантаженнях і захворюваннях, що виникають чи загострюються внаслідок стресових ситуацій. Знімає наслідки стресу.
Трав'яний мікс №9
Покращує психо-емоційний стан та пам'ять. Застосовується при: нервових навантаженнях, неврозоподібних, астенічних та депресивних станах, нейро-циркуляторних порушеннях, вегето-судинній дистонії та після інсультів. Нормалізує всю психоемоційну сферу людини.
Трав'яний мікс №10
Застосовується при: ферментативній недостатності підшлункової залози, хронічному панкреатиті з порушенням і без порушення екзокринної функції підшлункової залози, структурних змінах в підшлунковій залозі, диспепсії. Полегшує засвоєння овочів, молочних і жирних продуктів та іншої їжі.
Замовлення приймаємо у Instagram сторінці
https://www.instagram.com/imed.shop
або за телефоном +38 (068) 508-45-45 (пишіть у viber).

Магазин працює за графіком роботи медичного центру.

Замовлення відправляємо Новою Поштою або можливий самовивіз за адресою Дмитра Луценка, 10А,
(графік роботи - пн, вт, ср, пт з 10:00 до 18:00. Чт, сб, вс - вихідні дні).

Ми працюємо за гнучким графіком, а тому дні і час роботи може змінюватись, будь ласка, уточнюйте у адміністратора години та дні роботи.