Первинні прийоми у i-MED
(первинні та повторні прийоми) для дорослих
У медичному центрі i-MED ведуть прийоми інтегративні лікарі, які здійснюють лікування та профілактику різних захворювань пацієнтів від 18 років.

Первинний та вторинний прийоми проходять з використанням програмно-апаратного комплексу інформаційно-хвильового дослідження. Це абсолютно безболісно та екологічно. Поки ви тримаєте надчутливий датчик у руці, лікар інтерпретує сигнали вашого організму.
У центрі i-MED працюють кваліфіковані лікарі різних напрямків з великим досвідом роботи в класичній та альтернативній медицині.
Важливо не тільки звертатися тоді, коли ви відчуваєте гострі симптоми будь-яких хвороб, а і коли нічого не турбує - для профілактики. Нам важливо не тільки знайти причини хвороб, а і попередити їх у майбутньому.

Центр i-MED - vegan and vegetarian friendly медичний центр.

Наші лікарі прекрасно розуміють проблеми, з якими може зіткнутися людина на вегетаріанському або веганському харчуванні, знаються на особливостях надання медичної допомоги, не використовуючи продукти та складові тваринного походження.
Що входить у детальне дослідження стану Вашого організму:

- досліджуються усі органи і системи;
- визначаються причини захворювань і способи їх усунення;
- визначається рівень, на якому працюють органи і системи, їх потенціал і можливості гармонізації стану;
- визначається наявність паразитів, мікозів, збудників захворювань і способи їх усунення;
- визначаються перші ознаки захворювання ще до їх клінічного прояву;
- надаються рекомендації по здоров'ю індивідуально для Вас.

Триваліть прийому - приблизно 3 години.

Записатися на консультацію і дізнатися подробиці можна у адміністратора за телефоном: +38 (068) 508-45-45
Як проходить первинний прийом у лікаря i-MED?
1
Підготовка
Перед первинним прийомом наш адміністратор надішле пам'ятку пацієнта, у якій прописані рекомендації щодо підготовки до первинного прийому.
2
Знайомство з лікарем
Перед прийомом уважно заповніть анкету, яку дасть адміністратор. Після цього Ви почнете спілкування з лікарем, розповісте на що слід звернути увагу в першу чергу та які є питання до лікаря стосовно здоров'я.
3
Проведення дослідження
Дослідження базується на принципах квантової фізики та біології. Ви будете тримати високочутливий датчик в руці, який зчитує та реєструє сигнал та частоти вашого організму на клітинному рівні. Тривалість первинного прийому - до 3 годин.
4
Історія вашого здоров'я
Протягом трьох годин ви будете спілкуватися з лікарем стосовно ваших питань щодо роботи органів і стану організму. Адже саме лікар, а не програмно-апаратний комплекс, є головним у процесі успішного проведення дослідження.
5
Рекомендації
Ви отримаєте індивідуальні рекомендації щодо режиму харчування, способу життя, мислення та максимально натуропатичний план дій саме для Вас
6
Корекції-консультації
Після первинного прийому Ви можете провертатися до лікаря на повторні прийоми для повторних консультацій щодо лікування та для впливу на причину хвороби інформаційно-хвильовим сигналом на низьких частотах.
До кожного пацієнта і кожного клінічного випадку лікарі центру підходять індивідуально.
Ви можете отримати кваліфіковану допомогу у таких напрямках:
Первинна консультація спеціалісту центру
Вивчення стану усіх органів і систем.
Проводиться з метою лікування вже існуючих хвороб, профілактики та запобігання захворювань.
Дослідження на наявність паразитів (глисти, патогенна мікрофлора)
Патогенна мікрофлора - часта причина багатьох захворювань. Правильно і вчасно діагностувати наявність паразитів - відповідальне завдання для фахівців центру.
Лікування хронічних захворювань (алергія, бронхіальна астма, гастрит тощо)
Якщо хвороба дає про себе знати - важливо вивчити причину виникнення і правильно її усунути. Лікар буде спостерігати пацієнта, контролюючи перебіг захворювання, усуваючи хворобливі напади і загострення.
Психосоматичні порушення, консультація психотерапевта
Головні болі, пригнічений стан, втома, панічні атаки, проблеми з ШКТ - усе це привід подивитися на хворобу з боку психосоматики і психології.
Очищення організму, безпечне схуднення і набір ваги
Збалансоване харчування, схуднення і утримання ваги без шкоди для організму. Лікар буде вести корекцію стану вашого організму і підбирати найбільш безпечний шлях.
Дослідження організму на наявність дисбалансів
Складання індивідуальних рекомендацій та збалансованого раціону харчування на основі корисних та необхідних продуктів саме для Вас.
Для запису на прийом, будь ласка,
дзвоніть за телефоном 063 508 4545
або заповніть форму онлайн