Психосоматика -
консультація та прийом психолога в i-Med

"Всі хвороби від голови"
- напевно, ви не раз чули цей вираз, але можливо не надавали йому значення.
Наш фахівець з психосоматики запевняє Вас: якщо навчитися слухати свій організм і правильно працювати перш за все з причиною захворювання, ви забудете про хвороби зовсім!
З такими, і багатьма іншими питаннями приходять до нас в центр пацієнти.
Як правило, причина таких станів далеко не фізична. Робота з психосоматикою в комплексі з натуропатичним лікуванням змушує хворобу відступити, і дати людині можливість жити повним життям
"...Постійно болить голова, відчуваю слабкість і погано сплю вже більше місяця. Здавала аналізи - все в межах норми, але стан від цього не стає кращий.".

"...Мені поставили несподіваний діагноз. Має відбутися операція і довга реабілітація. Мені дуже важко і фізично, і морально, не до кого звернутися за підтримкою - з чоловіком в розлученні, діти живуть за кордоном..."

"...Давно страждаю від хронічного захворювання. Хвороба то відступає, то знову напади, це сильно вимотує. Лікарі говорять, що це невиліковно, але хочеться якось допомогти собі..."

Психосоматика - це наука, що об'єднує медицину і психологію, яка вивчає взаємовідносини душі (психіки) і тіла (соматики), а також вплив психоемоційного стану людини на його фізичне самопочуття.
Які причини психосоматичного стану?
На Ваше самопочуття безпосередньо впливає емоційний стан і настрій:
1
Хронічний стрес і емоційні перевантаження.
Якщо Ви відчуваєте регулярний стрес, відбувається перенапруження усіх органів і систем. Імунна система слабшає, перестає виконувати свої захисні функції, і як наслідок, настає хвороба. Яка це буде хвороба, залежить від багатьох чинників, але в основному "слабкі" місця при стресах - серцево-судинна система і шлунково-кишковий тракт.
2
Мотивація або умовна вигода.
Один з частих методів "вирішення проблем" - людина "йде" у хворобу і намагається знайти виправдання своїй ліні, невпевненості, відмові вирішувати якусь проблему зараз і сьогодні. Часто цим страждають діти - коли, наприклад, болить живіт, можна не йти в дитячий сад або школу, хвора дитина (та і дорослий) стає центром уваги.
3
Приховані емоції.
Більшість психотерапевтів і психологів вважають, що найнебезпечнішою емоцією є прихована - та, що не висловлена і не прожита. Емоція - це енергія і вона повинна знайти вихід. Якщо людина ховає свої переживання глибоко усередині, то нерідко потім вони витікають в хворобу. Наприклад, якщо людина не дозволяє вийти назовні своїй агресії, то у нього може виявитися виразка шлунку, як результат "самоїдства".
4
Негативні емоції тривалий період часу.
Якщо людина тривало "переварює", постійно думає про свої образи, відчуває страх, злість, розчарування, тривогу або гнів, то вони неодмінно відіб'ються на його фізичному стані. Наприклад, якщо постійно у вас підніматиметься артеріальний тиск як реакція на злість або страх, то ваше здоров'я серйозно похитнеться
5
Елементи органічної мови.
Нерідко ми чуємо фразу "думка - матеріальна". І це дійсно так! Якщо нескінченно повторювати деякі фрази "у мене голова розколюється", "очі на лоб лізуть", "голова обертом", то немає нічого дивовижного в тому, що ця людина починає відчувати головний біль, порушення із зором і запаморочення.
6
Самопокарання.
Відчуття провини за неправильний вчинок. Наприклад, знаючи, що вам не треба їсти смажену картоплю, ви її з'їли (із задоволенням) і після цього починаєте себе лаяти. Як ефект починає хворіти в правому боці - відреагувала печінка. Якщо ви з'їли щось не дуже корисне, з точки зору здоров'я, то скажіть "На здоров'я мені" і все! І перестаньте лаяти себе за це!
Як ведеться прийом фахівця з психосоматики в центрі i-MED?
Консультація побудована таким чином, щоб Ви змогли довіритися і відчували себе максимально комфортно
Етап 1. Знайомство
Потрібно всього кілька хвилин і питань, щоб ви відчули себе комфортно.

Встановлення контакту і визначення стану клієнта - це перший і найважливіший етап нашої спільної роботи над Вашим станом.
Етап 2. Діагностика, встановлення причини
В ході бесіди психолог уточнює мотиви звернення за консультацією, за допомогою певних прийомів і тестів діагностує Ваш стан.

Основне завдання - це вірно визначити причину Вашого стану, щоб надалі працювати саме з нею.
Етап 3. Корекція і призначення
Виявити проблему ще не означає усунути її.
Виходячи з отриманої інформації, психолог проведе індивідуальну корекційну роботу Вашого стану.
Для оптимального результату потрібна Ваша активна участь, максимальна залученість у процес.
Також психолог, у залежності від стану, призначить Вам підтримуючу або допоміжну терапію - натуральні препарати, відвідування соляної кімнати або курс корекцій стану організму.
Психосоматичний прийом в i-MED ведуть
Ігор Янчинський
Невропатолог, реабілітолог, психотерапевт
Оксана Зая
Практичний психолог
При яких станах варто звернутися за психологічною допомогою в i-MED?
часто відчуваєте у повсякденному житті негативні емоції, живете в постійному стресі
маєте проблеми в особистому житті
страждаєте від частих головних болів
пережили сильний стрес або психологічну травму
неодноразово здавали аналізи, і лікарі не можуть виявити явну причину ваших симптомів (відмінні аналізи, але є больові відчуття);
нещодавно розлучилися або пережили трагедію - втрату близької людини
при серцево-судинних захворюваннях і порушеннях в роботі шлунково-кишкового тракту, СРК
маєте хронічні захворювання, які періодично загострюються
відчуваєте стан депресії, страху, тривоги

боретеся зі складним захворюванням і потребуєте психологічної підтримки
Вартість консультації
Залежно від Вашої проблеми ми підберемо Вам профільного фахівця з психосоматики

Корекція психоемоційного стану - 800 грн (перший прийом, тривалість 3 години)
Корекція психоемоційного стану - 700 грн (повторні прийоми, тривалість до 2 години)


Слідкуйте на нашими новинами у мережі instagram

Онлайн запис
Оставьте заявку - администратор центра свяжется с Вами и подберет удобное время для визита или проконсультирует Вас по графику работы специалистов
*Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам